encs

Střechy kabrioletů

Střechy dodáváme na zakázku pro všechny evropské, japonské a americké vozy. Náš dodavatel, vyrábí střechy, plastová a skleněná okna která podle modelu mohou být i součástí střechy nebo se dají objednat a namontovat odděleně.

Používají se vysoce kvalitní materiály z dovozu včetně originálních lemů, kédrů, tzv. odtokových postraních okápků a lemů kolem zadních nebo postraních oken.

Prošívané spoje a lepené okna ke střechovicím jsou za vysokých teplot svářeny a taveny tak aby byly odolné proti vodě a nepropouštěly po prošití nití dirkami po jehle v materiálu kapky vody.

Na některé střechy jsou i dodávány místo zadních plastových oken okna skleněná která více vydrží a mají speciální skládací pant který umožní složit střechu i s oknem do úložného prostoru pro střechu bez jakéhokoli napnutí. Některé modely střech jsou i na některých částech vyztuženy a zesíleny.

K některým modelům jsou kvůli specifickému designu vydány technické buletiny od výrobce a mají doporučeny k instalaci nové střechy; například napínací pásy, podložkové pásy na rám střechy nebo ochrané úchyty které mají zabránit předčasnému opotřebení nebo prodření materiálu.

Dále dodáváme zadní a postraní napínací kabely, hydraulické motory rámů, různé upínací lišty, podložkové i napínací pásy na rám, části rámů střech a dřevěné části rámů.

Skleněné okna jsou podle originálu dodávána i s výhřevem a plastové okna mohou být i na přání mimo originálu v bílé a zelené barvě dodávána i v bronzovém, šedém i tmavém odstínu.

Střechy jsou vyvedeny v originálních materiálech dodávanými výrobci jako od prvovýroby

 

Na přání vám můžeme dodat střechy v jiných odstínech a typů materiálů.

 

 

© 2012 UPHOLSTERY CZ Doporučujeme: www.czOIL.cz, www.czOIL.cz